1/8

Çılgın oyuncu, koleksiyonunu satıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.11.2010 - 12:12
Oyunlar, konsollar ve diğerleri
Dünyanın en bilinen açık arttırma sitesi olan Ebay, kısa süre sonra önemli bir oyun koleksiyonunun satışına ev sahipliği yapacak. Koleksiyonda NES oyunları, SNES oyunları, konsollar, posterler ve aksesuarlar yer alıyor. Resimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Satış sayfasına ulaşmak ve detaylara göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz. Şu anki açık arttırma fiyatı 900 dolar.

Çılgın oyuncu, koleksiyonunu satıyor
Çılgın oyuncu, koleksiyonunu satıyor

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×