Çılgın oyuncunun, 250 metrelik ekranda oyun keyfi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.11.2010 - 11:46
Böylesini daha önce görmediniz!
Oyun teknolojileri her dakika gelişiyor. Yeni ekran kartları, işlemciler, konsollar, hareket algılayıcı sistemler, lcd ekranlar derken, oyuncuların ihtiyaçlarına hâlâ tam anlamda cevap verilemediğine şahit oluyoruz. Belki de bu, oyun oynama isteği "çılgınlık" boyutuna ulaşan kullanıcılar için böyledir. İşte onlardan biri.

Çılgın oyuncunun, 250 metrelik ekranda oyun keyfi
Çin'in başkenti Pekin'de geçtiğimiz akşam, ilginç bir olay yaşandı. Herkesin meraklı bakışları arasında bir oyuncu, tam 250 metre uzunluğa - 30 metre genişliğe sahip bir led ekranda online oyun oynamaya başladı. Elindeki laptop PC'sini çalıştıran çılgın oyuncu, kablosuz bağlantı aracılığıyla oyunun görüntüsünü dev ekrana verdi ve açıkçası eşine nadir rastlanır bir tablonun oluşmasını sağladı. Biz bunu sadece söylemekle kalmayalım, videosunu da sizlere sunalım. İyi seyirler.Tabii ki bu çılgınlığın bir bedeli olmalı. Evet, o da tam 15 bin dolar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 18:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Çılgın oyuncunun, 250 metrelik ekranda oyun keyfi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×