Çılgın oyuncunun, 250 metrelik ekranda oyun keyfi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.11.2010 - 11:46
Böylesini daha önce görmediniz!
Oyun teknolojileri her dakika gelişiyor. Yeni ekran kartları, işlemciler, konsollar, hareket algılayıcı sistemler, lcd ekranlar derken, oyuncuların ihtiyaçlarına hâlâ tam anlamda cevap verilemediğine şahit oluyoruz. Belki de bu, oyun oynama isteği "çılgınlık" boyutuna ulaşan kullanıcılar için böyledir. İşte onlardan biri.

Çılgın oyuncunun, 250 metrelik ekranda oyun keyfi
Çin'in başkenti Pekin'de geçtiğimiz akşam, ilginç bir olay yaşandı. Herkesin meraklı bakışları arasında bir oyuncu, tam 250 metre uzunluğa - 30 metre genişliğe sahip bir led ekranda online oyun oynamaya başladı. Elindeki laptop PC'sini çalıştıran çılgın oyuncu, kablosuz bağlantı aracılığıyla oyunun görüntüsünü dev ekrana verdi ve açıkçası eşine nadir rastlanır bir tablonun oluşmasını sağladı. Biz bunu sadece söylemekle kalmayalım, videosunu da sizlere sunalım. İyi seyirler.Tabii ki bu çılgınlığın bir bedeli olmalı. Evet, o da tam 15 bin dolar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Çılgın oyuncunun, 250 metrelik ekranda oyun keyfi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×