Çin işi Dark Souls'un batıya geleceği açıklandı

Çin işi Dark Souls'un batıya geleceği açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.08.2017 - 11:08
Atmosferi ile Souls oyunlarına oldukça benzeyen Sinner'ın batıya geleceği resmiyet kazandı
Geçtiğimiz günlerde bir haber yapmış ve From Software imzalı Souls oyunlarının diğer oyunlara ne kadar ilham olduğundan bahsetmiştik. Yine bu haberde Çinli bir firmanın Dark Souls'a oldukça benzeyen oyunu Sinner'ın duyurusundan da bahsetmiştik. İşte ortaya çıkması ve Souls oyunlarına fazlasıyla benzemesiyle birlikte Sinner'ın batıya geleceği de duyuruldu.

Sinner: Sacrifice for Redemption ismi ile karşımıza çıkacak olan oyunun PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkacağı açıklandı. 2018'in ilk çeyreğinde çıkacak olan  oyunda Adam isimli bir karakteri yöneteceğiz. Ruhunu kurtarmak için 8 boss'a meydan okumak zorunda kalacak olan Adam, aynı zamanda irili ufaklı diğer düşmanları da alt etmeye çalışacak. Oyundaki bu 8 boss'dan 7 tanesi 7 büyük günahtan esinlenmiş bir şekilde karşımıza çıkacak.

Bağımsız bir stüdyo olan Dark Star Games'in geliştirdiği Sinner: Sacrifice of Redempiton'ın yayınlanan yeni tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 01:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2017 21:51
Onemli olan dark souls dinamiklerini kopyalamak degil. Bunu lords of fallen igrenc ötesi cakma oyun da denedi.onemli olan darks souls zorlugundaki o ince adaleti yakalayabilmek
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2017 19:32
Dark soulstan güzel olacak sanırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
burnas
burnas 1.08.2017 12:26
Gayet güzel görünüyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×