Cingöz Recai filminin yönetmeni belli oldu

Cingöz Recai filminin yönetmeni belli oldu

Onur Güner
Onur Güner 4.06.2017 - 12:42
Onur Ünlü iş başında
Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği ve oyuncu kadrosunda da Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli, Serkan Keskin, Musa Uzunlar, Meriç Aral, Hakan Boyav ve Cem Cücenoğlu gibi güçlü isimleri barındıran Cingöz Recai filmi sonunda aradığı yönetmenini buldu. Peyami Safa'nın aynı isimli romanından uyarlanacak ve senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut'un yazdığı film, ünlü yönetmen Onur Ünlü tarafından yönetilecek. Leyla ile Mecnun, İtirazım var, Beş Şehir, Uzaklarda Arama ve Sen Aydınlatırsın Geceyi gibi projelerle Türk sinemasında kendi bakış açısını yaratan ünlü yönetmen, Cingöz Recai filmini de Türk sinemasına kazandıracak.

Cingöz Recai filminin yönetmeni belli oldu
En son başrolünü Erkan Kolçak Köstendil'in üstlendiği internet dizisi Görünen Adam'ı yazıp yöneten Onur Ünlü, yeni sinema filmi ile alakalı bir açıklama yapmadı. Ancak söylenene göre yönetmenin Limon Film'in teklifini kabul etmesindeki en büyük neden, senaryonun tamamen romanına sadık kalarak yazılmasıymış. Şu anlık film ile detaylı bilgi bulunmasa da bu denli güçlü kadro ve usta yönetmenin elinden ortaya mutlaka bence muazzam bir film çıkacaktır.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 22:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2017 21:30
bok çıkar bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
komikaze
komikaze 4.06.2017 20:07
Onur Ünlü bugüne kadar değişik projeler çıkardı.Merak edilesi bir proje.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2017 14:59
bi keoma filmi değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×