CoD: Black Ops'da co-op, dedicated server ve dahası

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
CoD: Black Ops'da co-op, dedicated server ve dahası
BASIN DUYURUSU

Oyunun Hayranları, Bu Akşam Yılın En Merakla Beklenen Oyununu Görme Şansına Sahip Olacaklar

Oyun tarihinin en büyük açılışlarından birine hazır olun: 9 Kasım 2010'da, Call of Duty(R): Black Ops(TM) oyuncuları Black Ops'un elit dünyasına götürecek. Activision Publishing, Inc. (Nasdaq: ATVI) ve ödüllü geliştirici Treyarch tüm zamanların 1 numaralı birinci şahıs aksiyon serisinin bu yepyeni bölümünde oyuncuları düşman mevzilerinin gerisine götürüyor.

"Oyuncularımızın Call of Duty: Black Ops'u görmeleri için gerçekten sabırsızlanıyoruz," diyor Treyarch Stüdyo Lideri Mark Lamia. "Tüm stüdyomuzu bu oyun üzerine yoğunlaştırdık; çoklu oyuncu (dedicated server da olacak), tek kişilik ve co-op bölümlerine adadığımız ekiplerimiz hayranlarımıza mümkün olan en heyecanlı ve bağımlılık yaratıcı deneyimi sunmak için canla başla çalışıyorlar."

Daha fazla bilgi için oyunun Cuma günü GameTrailers TV'deki tanıtımının ardından www.callofduty.com/blackops adresini ziyaret edebilir, JD_2020 Twitter adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 09:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
CoD: Black Ops'da co-op, dedicated server ve dahası

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×