CoD hayranları hacklerden şikayetçi!

CoD hayranları hacklerden şikayetçi!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 18.11.2013 - 00:10
Activision neden tepkisiz?
Call of Duty: Ghosts'un multisini koca bir sene bekleyen oyuncular haliyle kendileri alınlarının teriyle oynarken, hile yapan diğer oyunculara kayıtsız kalamıyorlar. Reddit ve NeoGAF gibi forumlarda gördükleri olayları dile getirenlerden anlıyoruz ki, şu sıralar Ghosts'taki hackler bir hayli yüksek seviyede.

Özellikle hacklenen leaderboard'lardan pek çok kişi muzdarip gözüküyor. Aynı zamanda kendine tüm perkleri açanlardan tutun da irili ufaklı performans arttırıcı pek çok hack'i de kullanan oyuncular görülmüş. En kötüsü de modlanmış lobilerin ortaya çıkmış olması. Bu lobilerde sınırsız xp kazanılabiliniyor.

Activision şimdilik bu konuda sessiz kalmış gözüküyor (ya da en azından oyuncular öyle düşünüyor). Bakalım ilerleyen günler ne gösterecek? Bu sırada size de soralım, oyunda hack ile karşılaştınız mı; eğer karşılaştıysanız oyun zevkinizi baltaladı mı?

CoD hayranları hacklerden şikayetçi!
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 19:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×