COD4 harita paketinde fiyat kırdı!

Dina Erad
Dina Erad 3.06.2010 - 12:31
COD4 harita paketinde fiyat kırdı!

Merlin'in Kazanı

"Call of Duty 4: Modern Warfare" oyuncusuysanız ve 'Variety Map Pack'i' hala indirmediyseniz şimdi tam sırası; çünkü bu pakete artık yarı fiyatına sahip olabilirsiniz! Geçen nisan ayında bu paketin fiyatı 800 Microsoft puanı yani 10$'dı; şu an ise bu fiyat 400 MS puanına yani 5$'a çekildi.

İsterseniz 5$ öderseniz ne satın alacağınıza kısaca bir göz atalım:

Broadcast
Merlin'in Kazanı

Broadcast, geniş bir mekan. Bu da büyük takımlarla oynanan oyunlarda hoş olabiliyor. Uzun bir park yeri, inşaatlar gibi dış mekanlar da bulunuyor.

Creek
Merlin'in Kazanı

Creek ağaçlar içinde bir köy. Bu yerin 'sniper cover' yapmaktan hoşlanan oyuncular için ideal bir yer olduğunu düşünüyoruz. Düşmanların sizi görmesini engellemek amacıyla ağaçları ya da kayaları kullanabilirsiniz. Büyük takım oyunları için başka harika bir harita daha.

Chinatown
Merlin'in Kazanı

"Call of Duty'den" hatırlayacağınız 'Carentan' haritasının modernize edilmiş hali. Çin mahallesinin sisli atmosferinde oynamak istiyorsanız, bu haritayı sevebilirsiniz. Bu haritada gece karanlığında oynuyorsunuz. Size eşlik eden bir dolunay ve çevredeki dükkanların neon ışıklı tabelaları var. Büyük bir takımla ya da küçük bir takımla oynayın, farketmiyor. Her tip oyun oynanabilecek bir harita.

Killhouse
Merlin'in Kazanı

Eğer küçük bir grupla oynuyorsanız, Killhouse'dan hoşlanabilirsiniz.

KAYNAK
COD4 harita paketinde fiyat kırdı!
gamefocus.ca


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2021 17:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
COD4 harita paketinde fiyat kırdı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×