Code Vein için yeni bir oynanış fragmanı daha yayınlandı

Code Vein için yeni bir oynanış fragmanı daha yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 13.04.2018 - 13:53
Code Vein sessiz sedasız ve güzel bir şekilde geliyor.

Bandai Namco, resmi YouTube kanalından Code Vein için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Yayınlanan videoda oyunun Souls oyunlarından esinlendiği dövüş dinamiklerine daha yakından bakıyoruz. Ayrıca oyunun grafikleri ve çizimleri de harika duruyor. Silah animasyonlarının yanı sıra dövüşü bitirici animasyonların da üzerinde çalışan ekip, güzel bir ortaya koymuş diyebiliriz. Ayrıca oyunda kendi silahımızı modlayabileceğimizi belirtelim. Böylelikle kendi oyun tarzımızı istediğimiz gibi oyuna yansıtabileceğiz. Silahlarımızı özelleştirdiğimizde sahip olduğu özel beceriler de değişecek. Geliştiriciler oyunun çoğu anında stratejik olarak silah değiştirmemiz gerektiğini belirtiyor. Bu sebepten dolayı oyunda yer alan çoğu silahta ustalaşmak gerektiğini söyleyebiliriz.

Code Vein için yeni bir oynanış fragmanı daha paylaşıldı

Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyun, 2018 yılı içerisinde oyuncuların karşısına çıkacak. Mia ve Yakumo isimli karakterlere odaklanacak olan Code Vein'de yıkılmış, parçalanmış ve dökük bir şehir temasına sahip olan farklı zindanlara da yolculuk edebileceğiz. Oyunun pazarlama kısmında sıkıntılar yaşayan Bandai Namco, hala oyunun büyük kitlelere duyuramadı. Bu yüzden oyun çok iyi olsa da, satış anlamında geliştiricisini memnun edemeyebilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 15:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×