Colin McRae Rally 04, mart ayında

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Colin McRae Rally 04, mart ayında
Codemasters firması ünlü rally serisi olan Colin McRae Rally'nin yeni oyunu Colin McRae Rally 04'ün mart ayında piyasalarda olacağını belirtti. Oyun online ve LAN özellikleri ile geliştirilmiş ve 8 kişiye kadar multiplayer oyunlar ile Championship modunda kapışma olanağı veriyor oyunculara. Ayrıca co-operative durumunda da oynayabilmek mümkün olacak. Oyunda 20 tane yeni rally arabasının yanında çeşitli oyun mod'ları olacak. Bu oyunlar Championship (4-wheel drive, 2-wheel drive), Rally, Stage, daha güçlü arabaların bulunduğu ve uzman oyuncular için tasarlanmış olan Group-B Championship ve Expert Championship gibi mod'lardan oluşuyor. Ayrıca oyunun kontrol sistemi de daha da geliştirilmiş ve gerçeğe uygun bir biçimde tasarlanmış.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Colin McRae Rally 04, mart ayında

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×