Combat Arms ile silah yarışına katılın!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 29.09.2014 - 11:16
Türkiye turu başlıyor
Nexon Europe, Combat Arms Türkiye turunu duyurdu. İstanbul, Konya ve Antalya’yı kapsayan tur boyunca Combat Arms Türkiye Turu ekibi, popüler online first person shooter oyunu Combat Arms tutkunlarına meydan okuyacak.

Combat Arms ile silah yarışına katılın!
27 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında sürecek turda Combat Arms Türkiye Turu ekibi Türkiye’nin 3 şehrinde 50’den fazla internet kafeyi gezerek bir dizi Combat Arms mücadelesi düzenleyecek ve “Silah yarışına katılın!” çağrısı yaparak İstanbul, Konya ve Antalya’da bulunan en iyi Combat Arms oyuncularını belirleyecek.  

Nexon Europe’un Türkiye’deki oyuncular için bu yıl planladığı en büyük etkinlik olan Combat Arms Türkiye Turu oyunculara posterler, asker künyeleri, fare altlıkları, tişörtler ve başka birçok sürprizden oluşan sunacak.

Tur boyunca 10’dan fazla internet kafe etkinliği düzenlenecek. Nexon Europe’tan Uzman askerler bir yandan beşe beş takımlı maçları yönetirken diğer yandan kendi takımlarını oluşturarak yerel oyunculara karşı mücadele verecekler. Combat Arms tutkunları etkinliklere dostları ya da klan üyeleriyle birlikte katılım gösterebilecek.

Nexon Europe Ürün Müdürü Eray Yumurtacı konuyla ilgili: “Türkiye’deki Combat Arms tutkunlarıyla buluşmak bizim için büyük bir keyif olacak. Bu fırsatı birçok Combat Arms tutkunuyla tanışmak ve onlarla güzel vakit geçirmekle değerlendireceğiz. Ülkedeki en iyi klanların muhteşem mücadelesine tanık olurken Türkiye’deki oyuncularımızın Combat Arms’a gösterdikleri yoğun ilgiyi de yerinde görebileceğiz. Herkesi silah yarışına bekliyoruz!" açıklamasını yaptı.

Turdaki etkinliklere katılacak oyuncular birbirinden hırslı Combat Arms askerleri ile çöl kalelerinden sanayi tesislerine ve derin ormanlara kadar geniş çeşitlilikte mücadele sahalarında zorlu bir mücadeleye girişecek.

Etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgi kısa bir süre içerisinde açıklanacak. Ayrıca daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

-Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 07:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Combat Arms ile silah yarışına katılın!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×