Condemned'da ısınma turu

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Condemned'da ısınma turu
Sega, korku-gerilim tarzındaki FPS oyunu Condemned için bir demo yayınladı. Ethan Thomas adındaki karakter ile şehrin çeşitli yerlerinde işlenen, garip cinayetleri çözeceğiz. Yapım içinde fazla cephane bulunmayacak, bu yüzden mermilerimizi ekonomik kullanmamız gerekecek. Eğer kurşunumuz biterse, etrafımızdaki eşyaları silah olarak kullanabileceğiz. Monolith'in geliştirdiği Condemned 11 Nisan'da piyasaya sürülecek. Şimdiden oyun için ısınma turu atmak isterseniz, 455 Mb büyüklüğündeki demo'yu buradan indirebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 21:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Condemned'da ısınma turu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×