Condemned'e yeni video

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Condemned'e yeni video
F.E.A.R.'ın yapımcılarının yeni eseri Condemned, Mart ayında raflarda olacak. Oyunla ilgili yayınlanan materyallere bir yenisi daha katıldı. Öyle ki Monolith, Condemned için yeni bir trailer yayınladı. 28 MB'lık, WMV9 formatındaki videoyu buradan indirebilirsiniz.

Condemned "sıradan bir insan, neden bir seri katile dönüşür?" sorusuna yanıt arıyor. Cevabı FBI ajanı olan Ethan Thomas'ı kontrol ederek bulmaya çalışacağımız yapımda, şehrin çeşitli yerlerinde işlenen cinayetleri ve aralarındaki bağları araştıracağız. Bunu yaparken 'suçun' içine girmemiz gerekecek. Ethan suçun içine girdikçe, onun üzerinde de şüpheler artacak. Böylelikle FBI, 2 polis memurunu da ajan Ethan Thomas'ı takip etmeleri için görevlendirecek. Her yerde cinayetlerin işlendiği bu kaos ortamı içerisinde, biz de bazı cevaplar arayacağız...Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2022 11:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Condemned'e yeni video

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×