Cosmic Star Heroine Kickstarter hedefine ulaştı

Cosmic Star Heroine Kickstarter hedefine ulaştı

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 13.10.2013 - 19:50
Retro RYO arayanlara ilaç geliyor
Chrono Trigger, Suidoken ve Phantasy Star gibi 16-bit döneminin yadigarları J-RYO'ları sevenlerdenseniz muhtemelen Cosmic Star Heroine'i duymuşsunuzdur. Cthulhu Saves the World, Penny Arcade Adventures gibi oyunların yapımcısı Zeboyd Games'in geliştirdiği oyun bütçe için Kickstarter'da kampanya başlatmıştı. O kampanya bugün itibariyle hedefine ulaştı. Henüz bitimine 17 gün kalmasına rağmen 100 bin dolarlık (nispeten) mütevazi hedefini yakalayan Zeboyd Games ek hedeflerini ise belirlemedi, fakat daha önceden eğer hedeflerini geçerlerse fazla parayı daha iyi soundtrack, daha fazla şeyi daha kısa zamanda yapmak için ek çalışan alımı, lokalizasyon ve belki seslendirme için harcayacaklarını belirtmişlerdi. Eğer türü seviyorsanız, projeye hâlâ destek verebilirsiniz. Oyun 2014'te PC, Mac, PS4 ve Vita için piyasaya çıkacak.

Cosmic Star Heroine Kickstarter hedefine ulaştı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 08:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×