Counter-Strike Nexon: Zombies için Sandbox modu geliyor

Counter-Strike Nexon: Zombies için Sandbox modu geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.11.2017 - 16:30
Sandbox modunun tüm özellikleri açıklandı

Dünya genelinde popüler olan Counter-Strike Nexon: Zombies’de İnsanlara karşı Zombiler dönemi! 2014 yılından bu yana Dünya’nın dört bir yanından milyonlarca oyuncu, sayısız saatler boyunca yeniden dirilenlerle savaşıyor, orijinal Counter-Strike ile birebir vuruş hissine sahip yapımda zombileri öldürmenin tadını çıkarıyor.

Counter-Strike Nexon: Zombies için Sandbox modu geliyor

Nexon ise şimdi yapımın hayranlarını yepyeni ve çok beklenen Stüdyo Modu ile şaşırtmaya hazırlanıyor. Steam üzerinden ücretsiz olarak edinilebilen Stüdyo Modu ile oyuncular, bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş dinamik oynanış deneyimine bir de yaratıcılık ve bir şeyler inşa etme yeteneğini ekleme şansına erişiyor. Oyuncular gerçek birer harita tasarımcısı haline gelirken, yarattıkları haritaları da diğer oyuncular ya da düşmanlarıyla paylaşabiliyor.

Counter-Strike Nexon: Zombies’in Stüdyo Modu, yeni haritalar ve seviyeler yaratabilmek adına sonsuz seçenek ile birlikte oyunculara sunuluyor. Build Scanner License, Build Minigun License ve Build License 2 Type yardımıyla oyuncular bir araya geliyor, yeni haritalar dizayn ediyor veya oyunda yer alan altı farklı haritayı istedikleri gibi modifiye edebiliyorlar. Modun içerisinde yer alan tuzaklar, engeller, saklanma alanları, düşman ya da dost yapay zeka oyuncular ile birlikte her oyuncuya kendi zombi cehennemini yaratma imkanı tanınıyor.

Yeni güncellemeyi kutlamak adına da 29 Kasım ile 6 Aralık tarihleri arasında bir etkinlik düzenleniyor ve bu etkinlikte oyuncular Build Scanner lisansını ya da Build Minigun lisansını elde etme fırsatına erişiyor.

Counter-Strike Nexon: Zombies, ücretsiz olarak oyunculara sunulan ve oldukça popüler olan Counter-Strike için yaratılmış bir moddur. PVP ve PVE seçenekleri ile birlikte orijinal oyunun tüm içeriğini; yeni oyun modları, haritalar, silahlar ve zombi topluluklarıyla bir araya getiriyor. Yapımda klasikleşen bomba imha etme ve rehine kurtarma görevlerinin yanında, oyunculara kendi sığınaklarını inşa etme imkanı tanıyan Zombie Sığınağı adındaki hayatta kalma modu, devasa bölüm sonu canavarları ve sayısız zombi saldırısı içeren arena savaşları, Zombie Escape adlı kaçış modu, zombiler tarafından kovalanan insanların yarıştığı bir yarış modu ile birlikte daha sayısız mod yer alıyor.

Basın Bülteni

Couter-Strike Nexon: Zombies, 2013 yılından bu yana Asya kıtasında faaliyet gösteriyor. Yapım 7 Ekim 2014 tarihinde ise Avrupa’daki oyunculara kapısını açtı. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan yapım, Avrupa pazarı için Nexon ve Valve iş birliği ile hazırlandı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 18:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×