Counter-Strike Online beta keyleri burada!

Counter-Strike Online beta keyleri burada!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 2.03.2013 - 18:40
Eski okul çatışmaya yepyeni bakış!

Half-Life'ın efsanevi modu Counter Strike yeni ve F2P versiyonuyla aramıza geri dönüyor. Karakter sınıfları, kişiselleştirilebilir silahlar ve Zombi modları gibi yeniliklerle piyasaya çıkmaya hazırlanan Counter-Strike: Online ülkemizde Kapalı Beta'ya girdi. Kapalı Beta sürecine dahil olmak ve öncü olmanın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız doğru yere geldiniz.

Beta anahtarı kullanmak için yapılması gerekenler çok basit. Counter-Strike: Online resmi web sayfası http://cso.nexoneu.com/ adresine girmek ve sol tarafta bulunan menüden yeni bir Nexon hesabı yaratmak yeterli. Ardından CSO ana sayfasındaki Oyna tuşuna bastarak Beta Anahtarı girebilir ve oyun için gerekli dosyaları kolaylıkla bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Beta key'leri anasayfadaki beta özel bölümüne tıklayarak alabilirsiniz. Beta key almak için Merlin'in Kazanı üyesi olmalısınız.

 

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 03:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×