Counter-Strike Online turnuvası düzenleniyor

Hakan Bozdemir 3.09.2013 - 16:44
Kazanan Çin'e gidecek
30 Ağustos 2013 – İstanbul – NEXON Avrupa, Counter-Strike Online’ın son turnuvası CSO Super Cup 2013’ün Türkiye’de 21 Eylül 2013’te başlayacağını duyurmaktan mutluluktan duyar. Avrupa çapındaki katılımcı takımlar, yeteneklerini sergileme ve şampiyonluk mücadelesi etme şansı yakalarken, Çin’deki 2013 CSO World Cup’taki seçilmiş takımlarla karşılaşma fırsatı elde edecek.

Counter-Strike Online turnuvası düzenleniyor
 
NEXON Avrupa silahların kapışacağı bu turnuvaya destek olması için Türkiye’deki lider sanal mağaza Game Sultan ile işbirliği gerçekleştiriyor. Bu turnuvada yer almak isteyenler ise internet kafelerden katılabilecekler ve bu sayede Avrupa’daki en iyi CSO takımı olarak anılma fırsatının yanı sıra 60.000 TL’ye kadar olan para ödülünü ve tüm yol masrafları üstlenilen 2013 CSO World Cup için Çin’e gitme şansını da elde edecek.

Önemli tarihler ve detaylar ise aşağıdadır:
•    Kayıtlar 6 Eylül’de başlıyor

•    Ön elemeler için 4 şehirdeki kayıt dönemleri

o    Ankara – 6 Eylül ~ 17 Eylül
o    İzmir – 13 Eylül ~ 24 Eylül
o    Eskişehir – 20 Eylül ~ 1 Ekim
o    İstanbul – 27 Eylül ~ 8 Ekim

Counter-Strike Online turnuvası düzenleniyor
•    Ön eleme maçları 21 Eylül ~ 12 Ekim (Her Cumartesi)

o    Ankara – 21 Eylül
o    İzmir – 28 Eylül
o    Eskişehir – 5 Ekim
o    İstanbul – 12 Ekim

•    İstanbul’da ulusal final : 27 Ekim

•    Çin’de CSO Dünya Kupası : Kasım sonu

“Counter-Strike Online tutkunları artık Avrupa ve Asya arasında köprü olan Türkiye’deki nefes kesen turnuvada birbirlerine karşı mücadele etme şansı elde edecek ve kendine güvenen oyuncularımız bu alanlarda kendilerini ispat edecekler.” diyen NEXON Avrupa Oyun Yayını Bölümü Direktörü Kenny Chang şu şekilde devam etti: “Game Sultan ile yapılan ortaklık, Avrupa’nın en iyilerine erişme şansı bulmamızı ve CSO World Cup’ı Türkiye’ye taşımamızı sağlayacak.”
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2024 19:58
Kalan Karakter: 300 Gönder
Counter-Strike Online turnuvası düzenleniyor
İlginizi Çekebilir