Crash Bandicoot 4 oyununun PC sürümü gelebilir

Özgür Deveci
Özgür Deveci 23.06.2020 - 16:24
Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak platform oyunu Crash Bandicoot 4 oyununun PC sürümü gelebilir.

Activision'ın yıldızlarından biri olan Crash serisinin devam oyunu CB4: It’s About Time, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için duyurulmuştu. Crash Bandicoot 4: It’s About Time'ın selefi olan Crash Bandicoot N.Sane Trilogy‘nin Steam platformunda bulunmasından dolayı bu oyunun da PC'ye geleceği iddia ediliyor.

Crash Bandicoot 4 oyununun PC sürümü gelebilir

Crash Bandicoot 4 oyununun PC sürümü gelebilir

Activision konuyla ilgili “Gelecek oyun için hala ek platformları değerlendiriyoruz. Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.” ifadelerinde bulundu. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy ilk olarak 2017'de PlayStation 4'e özel olarak piyasaya sürülmüştü ve bir yıl sonra diğer konsollara ve PC'ye çıkmıştı. Toys for Bob tarafından geliştirilen Spyro Reignited Trilogy oyunu da 2018'de konsollar için benzer şekilde yayınlandı ve bir yıl sonra PC'ye geldi. Aynı durumun Crash Bandicoot 4 içinde olabileceği söyleniyor.

Bu arada serinin remaster oyunlarını saymazsak bu oyun Naughty Dog'un orijinal üçlemesinin doğrudan devamı olacak. Naughty Dog uzun bir süredir bu oyunla ilgilenmediği için, Crash Bandicoot 4: It’s About Time oyunu Toys for Bob ekibi tarafından geliştiriliyor. Bu kez Neo Cortex, Dr. N. Tropy ve diğer hain güçlerin sadece dünyayı ele geçirmesini değil, aynı zamanda tüm çoklu evreleri durdurmasını engellemek için Crash, Coco ve arkadaşlarına hem zaman hem de mekanda katılın.

Kıpır kıpır ve yepyeni Crash Bandicoot oyunu It’s About Time heyecanı başlıyor! Zamanın paramparça olduğu bir maceraya en sevdiğin keseli hayvanlarla birlikte dört koldan dal. Neo Cortex ve N. Tropy geri döndü ve sadece bu evrene değil çoklu evrenin tamamına bir saldırı düzenlemek üzereler! Crash ve Coco ise dört kuantum maskesini bir araya getirip gerçekliğin kanunlarını bükerek günü kurtarmaya hazır. Yeni beceriler var mı? Evet. Oynanacak daha fazla karakter var mı? Kesinlikle. Peki ya alternatif boyutlar? Tabii ki. Saçma ötesi elebaşlarından ne haber? Hem de bir sürü. Peki ya havalı şeyler? Kortun üstüne bahse girebilirsin. Bir saniye, kort mu? Yani kot şort mu? Bu evrende hangisi ne, kim bilir?

Crash Bandicoot 4: It's About Time, 2 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacak. Gelişmeler için bizi takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 16:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.06.2020 20:09
Önce Crash Team Racing Nitro Fueled gelsin de...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crash Bandicoot 4 oyununun PC sürümü gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×