Creative Assembly ve Rockstar yeni nesil çalışmalarına başladı mı?

Bay D
Bay D 17.01.2012 - 17:04
İlginç iş ilanları
Xbox 720 ve PS4 söylentileri hala "dedikodu" olarak anılsa da Rockstar ve Creative Assembly yeni nesil oyunlar üzerinde çalışmalara başladıklarını doğrulamış gibi oldular.

Microsoft ve Sony'den yeni nesil konsollarına dair henüz resmi bir açıklama gelmemiş olması oyun yapımcılarının bu konuda adım atmayacakları anlamına gelmiyor. Zaten anlaşılan o ki firmalar çoktan bu yeni nesil konsollar için oyun geliştirme sözleşmelerini imzalamaya başlamışlar bile.

Creative Assembly ve Rockstar yeni nesil çalışmalarına başladı mı?
Bugün hem Rockstar'ın hem de Creative Assembly'nin yayınladıkları yeni iş ilanlarında "yeni nesil konsol" projelerinde çalışmak üzere eleman aradığı ifadesi görülüyor. Açıkçası Rockstar'ın next gen olarak tabir ettiği şey zamanında Xbox 360 ve PS3 için kullanılan ve halan de sektördeki bu iki konsolu ifade eden hitap olabilir ancak Creative Assembly'nin "next-next gen" ifadesi kesinlikle yeni çıkacak konsolları gösteriyor. 
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2021 09:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Creative Assembly ve Rockstar yeni nesil çalışmalarına başladı mı?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×