Creative'den yeni Cambridge SoundWorks MegaWorks 510D speaker

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Creative'den yeni Cambridge SoundWorks MegaWorks 510D speaker
Creative Technology, yeni six channel PC speaker sistemi olan Cambridge SoundWorks MegaWorks 510D sistemini piyasalara sundu. 350$'lık bir fiyata satışa sunulan sistem 500 Watt gücünde ve sade bir kablo ile herhangi bir Sound Blaster 5.1 ses kartına rahatlıkla bağlanabiliyor. Müzik, oyunlar ve DVD filmlerinde oldukça iyi bir performans veren sistem built-in 3-channel S/PDIF bağlantısına sahip ve 95dB'lik sinyali sese çevirme özelliği de taşıyor. Ahşap kaplamalı subwoofer'dan ise bas, tiz ve ses ayarlarını rahatlıkla yapabiliyoruz. Ayrıca Creative yaptığı bir basın açıklaması ile MegaWorks 510D'nin, Sound Blaster Audigy ve Sound Blaster Extigy'nin 24-bit 96kHz audio playback kapabilitesini sağlayan tek PC speaker olduğunu da belirtti...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 00:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Creative'den yeni Cambridge SoundWorks MegaWorks 510D speaker

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×