Crysis 2, DirectX 11 yaması resmen duyuruldu!

Emre Günen
Emre Günen 9.04.2011 - 12:53
Grafikler tavan yapacak

İlk Crysis halen sistemleri en çok zorlayan  oyunlardan biri olarak görüldüğü için, ikinci oyunda daha yüksek performans sağlamak amacı ile Crytek çalışanları optimizasyona çok daha fazla önem vermişti. Konsollara da hazırlanıyor olmasından mütevellit, DirectX 9 altyapısını kullanan yapımcılar, yüksek sisteme sahip PC kullanıcıları tarafından topa tutuldu.

Tamam, belki Crysis 2 grafikleri ortalamanın hayli üstünde, ama sıkı oyuncuar için bu grafikler yeterli gelmedi ve sırf konsollara da uyum sağlayabilsin diye kalitesi düşürülen kaplamalarının düzeltilmesi için yapımcılara hayli yüklenildi.

Sonunda Crytek'ten resmi açıklama geldi ve Crysis 2 için aynen Dragon Age 2'de de olduğu gibi bir DirectX 11 yamasının geleceği resmen duyuruldu.

Çıkış tarihi belirtilmeyen yama yayımlandığında Crysis 2 grafikleri, DirectX 11'in tüm nimetlerinden yayarlanacak.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 2, DirectX 11 yaması resmen duyuruldu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×