Crysis 2'nin yazarı, Halo'yu da beğenmedi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Crysis 2'nin yazarı, Halo'yu da beğenmedi
Crytek tarafından geliştirilen yeni FPS oyunu Crysis 2, yıl sonuna doğru PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak. Cry Engine 3 ile geliştirilen yapım, hem görsellik, hem de hikâye olarak oyuncuları doyurmayı amaçlıyor. Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapılmış ve oyunun senaryosunda en yetkili kişi olması için ödüllü yazar Richard Morgan ile anlaşılmıştı. Ancak henüz oyun ile ilgili konuşmayan Morgan, diğer FPS oyunları hakkında konuşmaya devam ediyor.

Önceki haberimizde Morgan'ın "Modern Warfare 2'nin hikâyesini beğenmediğini ve tam bir hayal kırıklığı olduğunu" size aktarmıştık. Hız kesmeden açıklamalarına bir yenisini daha ekleyen yazar, Halo'nun hikâyesi için ise "Bullshit" tabirini kullandı. Kısacası "saçmalık" olduğunu belirtti. Açıkçası bu söylemlerden sonra Richard Morgan'ın neler yapacağını merak ediyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 10:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 2'nin yazarı, Halo'yu da beğenmedi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×