Crysis 2'ye yeni demo geliyor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 28.02.2011 - 12:38
Cryek'ten büyük bir hediye daha
EA ve Crytek, yaptığı bir duyuruda yeni bir Crysis 2 multiplayer demosunun 1 martta PC ve Xbox 360 için geleceğini açıkladı. PS3 için ise belli bir tarih verilmezken yakında gelceği söylendi.

İlk demo olan Xbox 360 demosunu geçen ay 1.7 milyonun üzerinde insan indirip oynamıştı, bu yeni demoda ise Skyline ve Pier 17 adında iki harita ve Team Instant Action ve Crash Site adında da iki yeni mod bulunacak.

Crysis 2'ye yeni demo geliyor
Crysis 2'nin normal oyununda ise multiplayer tarafından altı mod bulunacak; Instant Action, Team Instant Action, Crash Site, Capture the Relay, Extraction ve Assault. Bu modlar oyundaki 12 farklı haritada oynanabilecek. Oyuncular bu oyunları oynayarak 50. seviyeye kadar yükselebilecekler ve bu sırada hem silahları hem de nanasuitleri için birçok güncelleme edinecekler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 2'ye yeni demo geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×