Crysis Remastered çıkış tarihi sızdırıldı

Crysis Remastered çıkış tarihi sızdırıldı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 30.06.2020 - 09:16
Crytek ve Saber Interactive tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak bilimkurgu tabanlı FPS oyunu Crysis Remastered'ın çıkış tarihi sızdırıldı.

Crysis'in resmi Twitter hesabından dün akşam yapılan bir paylaşımla, oynanış fragmanının 1 Temmuz'da yayınlanacağı duyurulmuştu. Ancak oyunun çıkış tarihi, ekran görüntüleri ve oynanış fragmanı bugün Microsoft Store üzerinde sızdırıldı. Crysis Remastered, 23 Temmuz 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için piyasaya çıkacak. Oyunun Xbox sürümü ise 7,01 GB yer kaplayacak. Bu arada oyun dünyasının bilinen isimlerinden Wario64'te resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla haberi doğruladı.


Crysis Remastered çıkış tarihi sızdırıldı

Yayınlanan ekran görüntülerinin gerçekten bir hayal kırıklığı olduğunu söyleyebilirim. Hem ekran görüntülerine hem de oynanış fragmanına baktığımda, orijinal Crysis oyunundan pek bir fark göremedim. Oysa ki oyunun remastered sürümünün yüksek çözünürlükte dokular, anti-aliasing, SSDO, SVOGI, derinlik alanı, yeni ışıklandırma, motion blur, paralaks oklüzyon haritalama, parçacık efektleri, hacimsel ışıklandırma, ışık huzmesi, screen space reflection ve ray tracing gibi grafiksel geliştirmelere sahip olacağı söylenmişti. Ancak şu da var. Bunların konsol sürümünden ekran görüntüleri olduğunu düşünürsek, belki oyunun PC sürümü bundan daha iyi görünebilir.

Oyunun Microsoft mağazasında yer alan tanıtım yazısı ise şu şekilde: Crytek'in sunduğu klasik birinci şahıs nişancı oyun; aksiyon dolu oyun tasarımı, korumalı dünyası, daha önce hayranı olduğun nefes kesici ve efsanevi savaşlarıyla geri döndü. Hem de tekrar düzenlenerek yeni nesil donanım ürünleri için optimize edilen grafikleriyle!

Zırhını kuşan: Nanozırhının hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliğinden yararlanarak, her türlü mücadelede karşılaştığın zorluklara yaratıcı çözümler bulabilirsin.

Adapte ol: Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden, buz kaplı ormanlardan uzaya kadar çeşitli yerlerdeki savaş alanlarına hükmetmek için, taktiklerini koşullara göre adapte et.

Özelleştir: Kapsamlı modüler silah cephanesi, oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sağlar. Deneysel olarak kullanabileceğin veya senin için tamamen yeni olan pek çok seçenek sunulur.

Fethet: Diğer oyunculardan ayırt etmekte zorlanacağın düşman YZ karakterler seni oyun tarzını stratejik ve esnek tutmaya iter. Yerçekimsiz ortam gibi yeni zorluklarsa oyuncuların saldıran taraf olmasını ve süreci adımlarıyla yönlendirmesini gerektirir.

Keşfet: Olanaklarla dolu Crysis dünyasında kendi yolunu sen belirle, engelleri yok et, araç kullanmanın tadını çıkar ve çevreyi düşmanlarına karşı kullanarak üstünlük elde et.

Son olarak oyunun sızdırılan oynanış fragmanına ve ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Crysis Remastered çıkış tarihi sızdırıldı

Crysis Remastered çıkış tarihi sızdırıldı

Crysis Remastered çıkış tarihi sızdırıldı

Crysis Remastered çıkış tarihi sızdırıldı

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 23:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2020 14:39
Mafia 2 remastered tarzı bir şey gelecek muhtemelen. Güzelim oyunu perişan edecekler
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2020 17:08
anladım , anladım . Memleket neresi senin?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2020 16:32
Arkası gelir bu işin. Crysis ile kalmaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2020 16:30
Beyler bu görseller oyunun orjinal hali remaster degil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2020 13:18
Uzay ninjası oyunu mu bu crysis?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2020 17:12
İşte bu yüzden real game gelmeli
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2020 09:54
Hoş geldin Real Life abi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×