Cyberpunk 2077'nin savaş mekanikleri hakkında yeni bilgi

Cyberpunk 2077'nin savaş mekanikleri hakkında yeni bilgi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 22.05.2018 - 13:37
CD Projekt RED savaş mekaniği tasarımcısı arıyor

Cyberpunk 2077'nin ilk duyurulduğu tarihin üstünden 6 sene geçti. Oyun geliştirme konusunda oldukça titiz davranan CD Projekt RED, işleri oldukça sıkı tutan bir firma. Geçtiğimiz günlerde CD Projekt RED'in resmi internet sitesinden bir iş ilanı yayınlandı.

CD Projekt RED Cyberpunk 2077'nin savaş mekaniğinin akılda kalıcı olmasını istiyor

Yayınlanan iş ilanında Cyberpunk 2077'nin yapımında yer alacak savaş mekaniği tasarımcısı, oyun geliştiricileri arandığı belirtildi. İşe alınacak oyun geliştiricilerinden istenen ise, benzersiz ve akılda kalıcı bir savaş mekaniği yaratmak. Yayınlanan iş ilanına göre CD Project RED, Cyberpunk 2077'de çalışacak oyun geliştiricilerinin, yapay zeka, yan görev tasarlama, açık dünya tasarımı, bölüm tasarımı gibi işlerde uzman olmasını istiyor. Özellikle işe alınacak oyun geliştiricilerinin savaş sistemi tasarımında, etkin bir rol oynaması ve oldukça "akılda kalıcı" bir savaş dinamiği tasarlamak için çalışması bekleniyor. Yapay zeka yandaş/partner geliştirme aşamasında da görev alacak geliştiricilerin aranması, gösteriyor ki, Cyberpunk 2077 en azından bir partnerimiz olacak. Cyberpunk 2077'ye ait yeni bilgilerin önümüzdeki E3 döneminde ortaya çıkması bekleniyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 07:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MKY
MKY 23.05.2018 02:00
Daha savaş mekaniklerini yapacak eleman alınacaksa epeyi bekleyeceğiz gibi. İşi sıkı tutmaları güzel ama fazla naz aşık usandırır. 1 - 2 yıl önce olsaydı bu haberin altı yorum dolu olurdu ama artık oyuncularda beklemekten sıkıldı. İlk zamanlar espiri olsun diye 2077'de çıkacak diye dalga geçerdik. Artık olabilir gibi de gelmeye başladı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×