Cyberpunk temasına sahip olan Gamedec duyuruldu

Cyberpunk temasına sahip olan Gamedec duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.08.2019 - 10:21
Hiç fena durmuyor

Daha öncesinde de Cyberpunk temasına sahip oyunlar görüyor olsak da özellikle CD Projekt Red firmasının geliştirmiş olduğu Cyberpunk 2077 ile birlikte bu evrenin çok daha popüler olmaya başladığını kabul etmemiz gerekiyor. İlerleyen yıllarda muhtemelen bu temaya sahip birçok oyun göreceğiz. İşte atmosferi ile dikkat çeken Gamedec isimli oyun da bunlardan birisi.

Cyberpunk temasına sahip olan Gamedec duyuruldu

Yine Polonya kökenli olan Anshar stüdyosu tarafından geliştirilen Gamedec, Cyberpunk atmosferine sahip olmasının yanı sıra özellikleri ve oynanış stiliyle de dikkat çekiyor. Hikaye olarak 22. yüzyıl Varşova'sında geçen Gamedec isimli oyunda özel bir dedektifi canlandıracağız. Şirketlerin mega güç haline geldiği bu dünyada sanal gerçeklik oyunu sonucu işlenen cinayetlerin gizemini çözmeye çalışacağız.

İzometrik bir RPG oyunu olacağı açıklanan Gamedec'in ilk videosuna baktığımızda ise oyunun atmosferi ve diyalog sistemi gibi detayları konusunda bazı sahnelere yer verildiğini görüyoruz. Olayları farklı şekillerde çözebileceğimiz oyunun yeni yayınlanan duyuru videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Gamedec isimli bu oyunun çıkış tarihi ise henüz belli değil. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 21:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2019 11:59
cyberpunk 2077 den daha iyi gözüküyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×