Daha duyurulmamış PS3 oyunları var

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.08.2010 - 02:07
Sony cephesi kozlarını rahat oynuyor
Sony'nin bu nesildeki en büyük avantajı, şüphesiz ki hazırladığı birbirinden başarılı konsola özel oyunlar oldu. Şimdi de sırada yenileri var; Gran Turismo 5, Killzone 3, Ratchet and Clank All 4 One, Resistance 3 ve inFamous 2 gibi. Peki hepsi bu kadar mı, değil! Çünkü plana göre Sony'nin henüz duyurmadığı başka EX oyunları daha varmış.

Sony Entertainment Avrupa'nın başkanı olan Andrew House, kısaca "bu yıl, Sony'nin yılı olacak" diyor.

Daha duyurulmamış PS3 oyunları var
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daha duyurulmamış PS3 oyunları var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×