Dark Age of Camelot'un yeni F2P modu açığa çıktı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 28.12.2017 - 21:30
Efsaneler asla unutulmaz sözünün kanıtı.

Görünüşe göre MMO'lar, uzun yıllar boyunca ayakta kalmayı başaran nadir oyun türlerinden biri. 2001 senesinde piyasaya sürülen Dark Age of Camelot ise bahsedilen durumda. EA her ne kadar yapımcı şirketi Mythic Entertainment'i kapatsa da, Dark Age of Camelot'un hayatı halen sürdürülüyor.

Tazeleme bir yana, oyuncu çekmek de önemli

Free-to-Play olarak bilinmesine rağmen Dark Age of Camelot, diğer MMO'lar gibi bir bölüme kadar ücretsiz. Fakat yakın zamanda eklenmesi planlanan "Endless Quest" adlı ücretsiz bölümler, yeni başlayanlar için açık olacak ve bir seviye limitine sahip olmayacak. 50. seviyeye kadar sorunsuz bir şekilde oynayabilecek olan oyuncular, 50. seviyeden sonra belirli mekanikleri ve gerekli takas işlemlerini yapmaları için Dark Age of Camelot'u satın almak zorunda. Kağıt üstünde mantıklı gelse de yapımcı John Tornhill, bu proje üzerinde çalışılması gereken önemli noktaları belirtti.

"Kimse, hangi sunucunun alternatif olacağını bilmiyor, bilinse de sunucuyu sorunsuz bir şekilde yaratabiliriz. Fakat sunucunun sağlığı ve yeni gelen oyuncuların davranışları hakkında bilgimiz yok." diyen John Tornhill, Endless Quest'i 2018 yılının sonbahar döneminde çıkarmayı planlıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 13:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dark Age of Camelot'un yeni F2P modu açığa çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×