Dark Souls ertelendi!

Murat Sağlam
Murat Sağlam 8.08.2011 - 12:01
Yılın en zor oyunu ertelendi...
From Software tarafından geliştirilen Dark Souls, Japonya'da 15 Eylül tarihinde piyasada olacaktı. Fakat From Software'den bugün gelen açıklama ne yazık ki oyunun söz verilen bu tarihe yetişemeyeceğini ortaya çıkardı.

Dark Souls ertelendi!
Dark Souls, söz verilen tarihten bir hafta gecikmeyle, 22 Eylül tarihinde piyasada olacak. Bu ufak erteleme, oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika çıkış tarihlerini ise etkilemedi. Zira bu iki bölgede oyun 4 Ekim'de piyasada olacak.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dark Souls ertelendi!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×