Darksiders: Wrath of War çıkış tarihi

Sami Türk
Sami Türk 14.11.2010 - 10:23
Darksiders: Wrath of War çıkış tarihi
THQ, aksiyon oyunu Darksiders: Wrath of War’ın net çıkış tarihini açıkladı. Buna göre yapım 5 Ocakta ABD’de ve iki gün sonra 7 Ocakta da Avrupa’da PS3 ve X360 için piyasaya çıkacak. Böylelikle yapım yılın ilk oyunu olacak. Böylesi büyük yapımların ocağın ilk günlerinde piyasaya sürülmesi biraz alışılagelmişin dışında. Bakalım THQ bunda başarılı olabilecek mi?

Darksiders: Wrath of War, kıyametin dört atlısından WAR’un rolünü üstlendiğiniz açık dünya prensibine dayalı bir oyun. Birliğin geri kalanı dünyada çok sayıda şeytanla kaosa neden oluyor ve oyuncunun da bu sebepten müdahale etmesi gerekiyor. Güzel bir yakın dövüş sisteminin yanı sıra modern ve efsanevi silahlardan oluşan farklı bir cephane de bulunacak. Ayrıca dövüş tarzı ve silahları iyileştirebileceğiniz rolyapma sistemi de vadedilenler arasında.

Kaynak: www.gamezone.de
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Darksiders: Wrath of War çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×