Darksiders: Wrath of War çıkış tarihi

Sami Türk
Sami Türk 14.11.2010 - 10:23
Darksiders: Wrath of War çıkış tarihi
THQ, aksiyon oyunu Darksiders: Wrath of War’ın net çıkış tarihini açıkladı. Buna göre yapım 5 Ocakta ABD’de ve iki gün sonra 7 Ocakta da Avrupa’da PS3 ve X360 için piyasaya çıkacak. Böylelikle yapım yılın ilk oyunu olacak. Böylesi büyük yapımların ocağın ilk günlerinde piyasaya sürülmesi biraz alışılagelmişin dışında. Bakalım THQ bunda başarılı olabilecek mi?

Darksiders: Wrath of War, kıyametin dört atlısından WAR’un rolünü üstlendiğiniz açık dünya prensibine dayalı bir oyun. Birliğin geri kalanı dünyada çok sayıda şeytanla kaosa neden oluyor ve oyuncunun da bu sebepten müdahale etmesi gerekiyor. Güzel bir yakın dövüş sisteminin yanı sıra modern ve efsanevi silahlardan oluşan farklı bir cephane de bulunacak. Ayrıca dövüş tarzı ve silahları iyileştirebileceğiniz rolyapma sistemi de vadedilenler arasında.

Kaynak: www.gamezone.de
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 14:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Darksiders: Wrath of War çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×