Darksiders'ı ön sipariş verene, bedava oyun

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 11:27
Başarılı aksiyon oyunu, PC'de bonkör davranıyor
Vigil Games tarafından geliştirilip, THQ tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon oyunu Darksiders, X360 ve PS3 platformları için piyasaya sürülmüştü. Şimdi de sırada PC var. Yapım, Steam ve Direct2Drive gibi dijital platformlar üzerinden satın alınabiliyor.

Darksiders'ı ön sipariş verene, bedava oyun
Eğer oyunu Steam'den ön sipariş verirseniz Titan Quest Gold'a, Direct2Drive'dan ön sipariş verirseniz de Red Faction :Guerilla'ya ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

Darksiders, PC için 28 Eylül'de kullanıcılara sunulacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Darksiders'ı ön sipariş verene, bedava oyun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×