Dawn of War III'e ücretsiz DLC geliyor

Dawn of War III'e ücretsiz DLC geliyor

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 19.06.2017 - 01:30
Yeni bir mod oyuna eklenecek
Relic'in efsanevi RTS serisi Dawn of War III, geçtiğimiz hafta PC platformuna özel olarak satışa sunulmuştu. Oyunculardan ve kritiklerden ortalama yorumlar ve puanlar alan yapım, başarılı bir oynanış mekaniği sunuyor olsa da, az sayıdaki içerik sıkıntısı nedeniyle beklentileri tam olarak karşılayamamıştı. Bugün ise Relic Entertainment'tan yapılan açıklama ile önümüzdeki hafta oyuna ücretsiz bir DLC çıkacağı açıklandı.

Yeni DLC ile birlikte Annihilation isimli yeni bir mod da oyunculara sunulacak. Bu mod ile klasik multiplayer hissini oyunculara verme iddiası taşıyan Relic, Dawn of War III'ten aradığını bulamayan oyuncuları hedef alacak. Yeni güncellemenin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 03:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
mezzin31
mezzin31 19.06.2017 03:27
Yine az icerik.Ya Warhammer Dark Crusade oynayan bilir ondaki iceriklerin yarisini daha baska bir Warhammer oyununda gormedim ben,oyunu oynamis olan ne demek istedigimi bilir...
Rahro Uth
Rahro Uth 19.06.2017 16:13
Dark crusade çok boştu be... Hikaye namına hiç bir şey yoktu. Irkları da zaten skirmish'de oynayabiliyorduk.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×