Dead Cells satış rakamları ile birlikte yeni DLC açıklandı

Dead Cells satış rakamları ile birlikte yeni DLC açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.12.2020 - 13:18
Son dönemin en başarılı bağımsız yapımlarından biri olan Dead Cells için The Fatal Falls isimli indirilebilir bir içerik daha duyuruldu

Kendine has tarzı ve özellikle oynanış dinamikleri ile büyük beğeni toplayan Dead Cells için The Fatal Falls isimli indirilebilir içerik (DLC) duyuruldu. Bu duyurunun yanı sıra yapım ekibi son dönemin en başarılı bağımsız oyunlarından biri olan Dead Cell'sin satış rakamlarına dair bir açıklama da yaptı.

Dead Cells The Fatal Falls indirilebilir içeriği duyuruldu

Öncelikle satış rakamlarından bahsedelim. Yapılan açıklamaya göre Dead Cells satış rakamları 3.5 milyon adeti geride bırakmış durumda. 2017 yılında erken erişimle çıkan ve bağımsız türde bir yapım olan Dead Cells için bu rakamların gerçekten de büyük bir başarı olduğunu söyleyebiliriz. 

The Fatal Falls indirilebilir içeriği için tam tarih verilmese de 2021 yılının ilk aylarında yayınlanacağı belirtilmiş. 4.99$ fiyat etiketine sahip olan bu yeni indirilebilir içerik ile birlikte oyuna yeni özellikler ve yeni bir boss mücadelesi de ekleniyor. Ayrıca içerik ile birlikte oyuna üç yeni bölge ekleneceği de belirtilmiş. Stilt Village, Clock Tower ve Time Keeper isimli bu bölgelerde alternatif güzergahlar da olacak. Dead Cells The Fatal Falls isimli içeriğin duyuru videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 17:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 5.12.2020 04:37
Büyük başarı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×