1/4

Dead Space 2 multiplayer'ı ve yeni görüntüler

Burçin Aygün
Burçin Aygün 2.12.2010 - 10:14
Isaac Clarke geliyor
İlk oyunu ile gönüllerde taht kuran Dead Space'in devam oyunu kahramanımız Isaac Clarke ile devam edecek. Yeni oyun bize kendine özel bir multiplayer seçeneği ile geliyor ve Sprawl Güvenlik Takımını ve hatta şeytani Necromorph güçlerini oynama fırsatı da verecek. Oyuncular birbirinden farklı Necromorph karakterlerini de oynayabilecekler. Bunlar ise sırası ile The Pack, The Lurker, The Spitter, ve bu oyun ile aramıza katılacak olan Puker!

Dead Space 2 multiplayer'ı ve yeni görüntüler
Multiplayer seçeneğinde Sprawl Güvenlik Takımı ile beş farklı haritada güvenliği sağlamak ve Necromorphlar ile savaşmak zorunda kalacağız. Öte yandan multiplayer seçeneği bizlere oyun içinde kullanabileceğimiz yeni silahlar, suit skinleri, silah upgrade'leri gibi ekstralar da sağlayacak.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×