Dead Space 2 ve çoklu oyuncu desteği

Dead Space 2 ve çoklu oyuncu desteği

Hamza Bulut
Hamza Bulut 19.07.2010 - 17:16
Dead Space 2 ve çoklu oyuncu desteği


İlk oyunundaki atmosferi ve özgün silahları ile büyük beğeni toplayan aksiyon oyunu Dead Space'in devamının geleceği EA Games tarafından duyurulmuştu. Peki ilk oyundaki en büyük eksiklik neydi sizce? Bizce çoklu oyuncu desteğinin olmamasıydı. Özellikle oyunun co-op olarak oynanabilmesinin muhteşem olabileceğini düşünmüştük. EA Games de yaptığı bir araştırma ile bir sonraki oyuna co-op ve Zero-G (Sıfır yerçekimi) Deathmatch çoklu oyuncu desteğini koyup koymama konusunda oyun severlerin görüşlerini alıyor. Araştırmaya bakılırsa EA Games çoklu oyuncu desteği eklemeyi ciddi bir şekilde düşünüyor, oyuncuların da bu isteğe katılacakları düşünülürse, bir sonraki Dead Space'te çoklu oyuncu desteği olması yüksek ihtimal. Bizlerin en büyük dileği ise, Dead Space'in "EA Games'in devam oyunları kötü olur" klişesine kurban gitmemesi, çoklu oyuncu desteği olursa da muhteşem olur.

KAYNAK
Dead Space 2 ve çoklu oyuncu desteği
worthplaying.com

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2020 12:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×