Dead Space Extraction, PS3 ve X360'a?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.07.2010 - 17:20
Nintendo'nun Wii konsolu için
Nintendo'nun Wii konsolu için geliştirilen Dead Space Extraction, PS3 ve X360'a da gelebilir. Bazı söylentilere göre EA Games, şu an Dead Space Extraction'ın PS3 ve X360'a gelmesi için düzenleme (port) işlemleri yapıyor ve yıl sonunda da oyunun çıkarılması bekleniyor. Yapım, dijital olarak Xbox Live ve PSN'den satışa sunulacak. Bu bilginin doğrulandığı da söylenenler arasında, ancak EA'den henüz resmi bir duyuru gelmedi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 14:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space Extraction, PS3 ve X360'a?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×