Dead Space'in ayrıntıları ve sitesi

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 19.07.2010 - 17:24
Dead Space'in ayrıntıları ve sitesi
EA'in son bombası Dead Space hakkında bazı ayrıntılar belli olmaya başladı. Oyunda Isaac Clarke adında bir mühendisi canlandırıyoruz. Karakterimiz görünüşte bir maden gemisinin iletişim sistemini düzeltmek için, gemiye yollanır. Ancak gittiği zaman korkunç gerçeği anlayacaktır. Tüm gemiye kötü bir parazit yayılmış ve mürettebat da bundan nasibini almıştır. Böylece Isaac Clarke'ın hayatta kalma mücadelesi başlar. Oyun EA Redwood Shores tarafından geliştiriliyor. Duyurulan basın açıklamasında Dead Space'in 2008 Sonbahar'ında, Xbox 360 ve Playstation 3 için çıkması bekleniyor. PC platformuna çıkmasıyla ilgili bir açıklama yer almıyor. Ayrıca yapımın resmi sitesi de hizmete girdi. Siteye ulaşmak için www.ea.com/deadspace adresine tıklayabilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 06:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space'in ayrıntıları ve sitesi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×