Dead Space'in ayrıntıları ve sitesi

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 19.07.2010 - 17:24
Dead Space'in ayrıntıları ve sitesi
EA'in son bombası Dead Space hakkında bazı ayrıntılar belli olmaya başladı. Oyunda Isaac Clarke adında bir mühendisi canlandırıyoruz. Karakterimiz görünüşte bir maden gemisinin iletişim sistemini düzeltmek için, gemiye yollanır. Ancak gittiği zaman korkunç gerçeği anlayacaktır. Tüm gemiye kötü bir parazit yayılmış ve mürettebat da bundan nasibini almıştır. Böylece Isaac Clarke'ın hayatta kalma mücadelesi başlar. Oyun EA Redwood Shores tarafından geliştiriliyor. Duyurulan basın açıklamasında Dead Space'in 2008 Sonbahar'ında, Xbox 360 ve Playstation 3 için çıkması bekleniyor. PC platformuna çıkmasıyla ilgili bir açıklama yer almıyor. Ayrıca yapımın resmi sitesi de hizmete girdi. Siteye ulaşmak için www.ea.com/deadspace adresine tıklayabilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space'in ayrıntıları ve sitesi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×