Dead State'in yapımcısı bir kullanıcı incelemesini Steam'den geri çekmeye çalıştı

Emin Çıtak
Emin Çıtak 25.12.2014 - 15:27
Bir oyuncunun, destek olduğu firmaya olan güveninin çöküş hikayesi
Dead State'in yapımcısı DoubleBear, Steam üzerindeki bir incelemeyi geri çekmeye çalışıyor. Büyük tepki çeken bu olay hakkında fikir belirtmeden önce isterseniz incelemeye bir göz atın.

Dead State'in yapımcısı bir kullanıcı incelemesini Steam'den geri çekmeye çalıştı
"Öncelikle belirteyim, Ben bu oyunun hem EA  (Early Access) öncesi EA sırasında en büyük destekçilerinden biri oldum. Beta sırasında oldukça eğlendim ve EA girişimi oyunun gelişmesi için geri dönüşler vererek değerlendirdim.

Oyunun sinir bozucu buglar yüzünden patladığını düşünüyorum.

Sizleri, DoubleBear açık olarak bizlerden özür dilemediği sürece oyunu satın almamaya ve firmaya destek vermemeye çağırıyorum.

Sizi bilmem ama ben Kickstarter ve Steam Erken Erişim'i müthiş buluyorum. Çünkü AAA ve AA oyunların geliştiricilerinin ve yayıncılarının, oyunlarını 3/4'ü tamamlanmış halde, alabildiğine buglı bir şekilde piyasaya sürmelerinden haz etmiyorum.

Oyunların çıkış tarihlerinden bir ay sonra eğlenceli hale gelmesi neredeyse standart olmuş durumda ve bu beni rahatsız ediyor." - Fierhorn79

Söz konusu kullanıcı oyunu tam 85 saat oynamış ve gerçekten de güzel bir eleştiride bulunmuş. Firmanın bu istediği elbette gerçekleşmedi ama epey itibar kaybettikleri de kesin.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 22:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead State'in yapımcısı bir kullanıcı incelemesini Steam'den geri çekmeye çalıştı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×