Deadlands dünyasına dönüş

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Deadlands dünyasına dönüş
Headfirst Interactive, Deadlands dünyasında geçen oyun serilerini tekrar canlandırıyor. Pinnacle Entertainment'ın ünlü RPG serisinden esinlenerek hazırlanacak olan oyun, şu anda dağıtımcı aramakta. E3 fuarında da gösterimde olması planlanan oyun, 3. şahıs görünümlü bir aksiyon oyunu olarak hazırlanacak. Deadlands oyunu, 2005'in yaz aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 14:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deadlands dünyasına dönüş

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×