Death Stranding PC sürümü DLSS 2.0 desteği ile geliyor

Death Stranding PC sürümü DLSS 2.0 desteği ile geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.07.2020 - 17:19
PC sürümü için çıkış tarihine kısa bir süre kalan Death Stranding için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunun DLSS 2.0 desteğine sahip olacağı açıklandı.

Geçtiğimiz yıl Playstation 4 konsolu için çıkan Death Stranding PC sürümünün DLSS 2.0 desteğine sahip olacağı açıklandı. PC versiyonu için yeni bir tanıtım videosu da yayınlanan oyunun bu videosunda PC ekstralarının yanı sıra ön sipariş ekstralarına da yer verilmiş. Bu yeni videoya ve DLSS 2.0 ile ilgili açıklamaya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Death Stranding DLSS 2.0 desteği ile geliyor

NVIDIA bugün, PC versiyonu ile 14 Temmuz’da oyun severlerle buluşacak olan DEATH STRANDING’in DLSS 2.0 teknolojisini destekleyeceğini duyurdu. NVIDIA, DLSS 2.0 ile oyuna önemli bir performans artışı sağlayacak ve 1440p’de 100+ FPS veya tüm GeForce RTX GPU’larda 4K’da kusursuz 60+ FPS oyun deneyimini mümkün kılacak.

Efsanevi oyun geliştiricisi Hideo Kojima ve stüdyosu KOJIMA PRODUCTIONS yapımı DEATH STRANDING, son dönemde oyun dünyasında büyük ilgiyle karşılanıyor.

KOJIMA PRODUCTIONS CTO’su Akio Sakamoto, DLSS 2.0’ın yarattığı performans artışına dikkat çekti ve “DEATH STRANDING halihazırda can alıcı bir görselliğe sahipken NVIDIA DLSS 2.0 ile birlikte PC versiyonunda bambaşka bir boyuta taşınacak. NVIDIA DLSS 2.0 ile DEATH STRANDING’de sunulan sıra dışı performans; artırılmış grafik ayarları ve çözünürlükle masaüstü platformun sunduğu grafik potansiyelini oyunun benzersiz vizyonuyla bir araya getirerek oyunculara sunuyor.” dedi.

DEATH STRANDING, NVIDIA DLSS 2.0 teknolojisinin performans avantajlarını son oyuna adapte eden geliştirici Guerrilla Games’in Decima Engine oyun motoru tarafından modellendi.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 15:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
taylanz
taylanz 2.07.2020 05:03
Abi pc sürümü çok pahalı değil mi ya.
Kojima amca Konami'deyken koca Metal Gear Solid'i 89tl ye satmıştı. Tamam dolar falan arttı da abi 3-4 hafta önce Cyberpunk2077'i 210tl ye aldım ya.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×