Death Stranding'in adı aslında ilk başta farklıymış

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 6.01.2020 - 10:21
Arada büyük bir "fark" var

Hideo Kojima Twitter'dan yaptığı açıklamalarla Death Stranding'in yapım aşamalarına dair yeni bilgiler vermeye devam ediyor. Death Stranding oyunun teması ünlü yönetmenin kafasında oturduktan sonra sadece ufak bir çizim ortaya çıkmış.

Death Stranding'in adı aslında ilk başta farklıymış

Death Stranding'in adı aslında ilk başta farklıymış

Metal Gear Solid serisinde de tasarımcı olarak yer alan Yoji Shinkawa imzası taşıyan Death Stranding'in bu ilk çizimine göz attığımızda oyunun adının Death Stranding değil, Dead Stranding olduğu görülüyor. Hideo Kojima ilk etapta oyunla ilgili yazılmış herhangi bir senaryo ve metin yoktu. Sade Yoji Shinkawa'nın çizdiği bu görsel vardı ve oyuna Dead Stranding diyorduk diyerek Twitter üzerinden bu ilk taslak çizimi paylaştı.

Hide Kojima Death Straning'in ardından yeni bir oyun projesi için düşünmeye başlamış durumda. Kojima yeni geliştireceği oyun için konsept arayışına girdiğini duyurdu. Konsept konusunda yardımcı olması için farklı kitaplar okuduğunu ve henüz yeni oyunun temasına karar vermediğini belirten Kojima, Death Stranding'in ardından ara vermeden çalışmaya devam ediyor. Bakalım ünlü geliştiricinin yeni oyunu ne olacak. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2021 23:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2020 11:55
Yine mi Kojima Ahmet abi? Bak tehlikeli sularda yüzüyorsun aman kıyıya vurma sakın
----------------------------------------------------------
:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Death Stranding'in adı aslında ilk başta farklıymış

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×