Deliver Us Mars çıkış tarihi açıklandı

Atıf Doğan Özcan
Atıf Doğan Özcan 12.06.2022 - 14:36
Deliver Us Mars çıkış tarihi sonunda açıklandı. Herkesin merakla beklediği bilim kurgu - macera oyunu için o tarih geliştirici tarafından açıklandı.

Yılın en çok beklenen bilim kurgu - macera oyunu için yani Deliver Us Mars çıkış tarihi sonunda açıklandı. Geliştiricisi KeokeN Interactive, yeni bir oynanış videosu yayınlayarak oyun hakkında biraz daha bilgi verdi.

Deliver Us Mars çıkış tarihi ve yeni oynanış fragmanı yayınlandı

Geliştirici KeokeN, Deliver Us Mars çıkış tarihi için 27 Eylül’ü belirlediğini duyurdu. Yeni oynanış videosu da yayınlanan Deliver Us Mars’ın yayıncılığını Frontier Developments yapacak. Oyun bütün platformlar için aynı anda çıkış yapacak. Bilim kurgu - macera hayranlarının merakla beklediği oyun için böylece geri sayım resmen başlamış oldu.

Deliver Us Mars çıkış tarihi açıklandı

Konu olarak bizleri fazlasıyla doyuracak olan yapımda, çalınan ARK koloni gemilerini kurtarmak için gerilimi yüksek dakikalar yaşayacağız. İnsan neslinin devamı ve yaşamlarını garanti altına almak için Mars’a zorlu bir yolculuğa çıkacağız. Mars’ın her karışını fethedeceğimiz oyunda bizi nelerin beklediğini hep beraber göreceğiz. Oyunun zor ve bir o kadar duygu dolu hikayesinde bizlere Sander Van Zanten tarafından yapılan müzikler eşlik edecek.

Oyunun gelişim süreci Unreal Engine 4 ile yapılacak. Deliver Us Mars ray tracing ve DLSS desteğini bünyesinde barındırıyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2022 01:12
pek tutmadım. karakterin hareketleri çok kütük
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2022 15:23
İlgimi çekmeyi başardı umarım Türkçe altyazı da olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deliver Us Mars çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×