Demon Souls: Zordu, daha zor olacak

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Demon Souls: Zordu, daha zor olacak
Atlus’un halkla ilişkiler sorumlusu Aram Jabbari, Cadılar Bayramı’nda Boletaria Krallığı’nda bazı yenilikler olacağını duyurdu. Demons Souls ülkesinde karanlık güçler varlığını sürdürürken Old One’ın güçlerini etkilerler. Online oyuncular için bunun manası, zaten zor olan oyunun, Cadılar Bayramı sonrasında daha da zorlaşmış olması. Artık daha güçlü rakiplerle karşılaşacaksınız ama daha iyi ödüller de sizi bekliyor olacak.

Jabbari, “Boletaria Krallığı’ndan gelen eski haberler, Old One’ın güçlerinin büyüdüğünü söylüyor. Lanetli şeytanın Cadılar Bayramı’nda ülkeye ineceğini belirledik. Şeytanın uşakları da güçleniyor ama mücadele arayanlar için ödüller de daha güçlü olacak. Bu karanlık eğilimin ne süreyle kalacağını bilmiyoruz ama kontrolörü televizyona atma sendromu olan oyunculara dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz” dedi.

Kaynak: www.gamezone.de
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 19:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Demon Souls: Zordu, daha zor olacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×