Destiny 2 konsol betası ön yüklemeye açıldı

Destiny 2 konsol betası ön yüklemeye açıldı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 14.07.2017 - 11:53
Kaplayacağı yer de belli oldu
Bildiğiniz üzere Destiny 2'nin betası önümüzdeki hafta PlayStation 4 ve Xbox One'da yapılacak. Bugün gelen habere göre oyuncular bugünden itibaren betayı ön-yükleme yapabilecekler. Eğer oyunu ön sipariş yaptıysanız ve kodunuz varsa sizi hemen buraya alalım.

Destiny 2 konsol betası ön yüklemeye açıldı
Oyunu ön sipariş yapan kullanıcılar sahip oldukları kodları Bungie.net'den etkinleştirebilirsiniz. Bu işlemi yaptığınız zaman size her hangi bir platformda betaya katılmanız için öncelik tanınıyor. Buradan betayı indirebilirsiniz ancak PlayStation 4 kullanıcısıysanız 18 Temmuz'a, Xbox One kullanıcısıysanız 19 Temmuz'a kadar beklemeniz gerekiyor. Ön-sipariş yapan oyuncular betaya erken erişim sağlarken, diğer tüm oyuncular 21 Temmuz ile 23 Temmuz arasında betaya erişebilirler.

Destiny 2'nin betası PS 4'de 15 GB'lık bir yer kaplarken Xbox One'da bu rakam 12.8 GB.

Destiny 2'nin tam sürümünün konsollarda 6 Eylül, PC kullanıcıları için ise 24 Ekim'de çıkıyor. Bungie'nin dediğine göre bize ilk oyundan çok daha fazlasını verecek ve "Gördüğünüz hiç bir şeye benzemeyecek" dediği Destiny 2'yi merakla bekliyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 19:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×