Deus Ex'in de filmi yapılacak

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Deus Ex'in de filmi yapılacak
Columbia Pictures firması ünlü FPS-RPG oyunu Deus Ex'in filmini yapmak için gerekli hakları satın aldı. Film, oyununda olduğu gibi 2052 yılında geçen bir bilim kurgu - aksiyon filmi olacak. Filmin senaryosu, çok sevilen Spider-Man'in de senaryosunu da yazmış olan Greg Pruss tarafından yazılıyor. Filmde oyununda da olduğu gibi yarı insan yarı robot J.C Denton karakteri olacak ve hükümete hizmet verecek terörizmi önlemeye çalışacak. Film için henüz bir vizyona giriş tarihi verilmedi fakat tahminen birdahaki sene içerisinde hazır olur. Bakalım oyunları film yapma furyası hangi oyunlarla devam edecek?...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deus Ex'in de filmi yapılacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×