Deux Ex: Human Revolution kutu tasarımı

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 2.12.2010 - 18:58
Adam Jensen çok karizmatik
Deus Ex: Human Revolution'un koleksiyonellik sürümü geçtiğimiz günlerde duyurulmultu. Bugün ise kapak tasarımı yayınlandı.

Deux Ex: Human Revolution kutu tasarımı
Tasarıma baktığımızda oynanabilir karakter olan Adam Jensen ve cam kırıkları dikkat çekiyor. Ayrıca oyunun geneline hakim olan sarı-siyah ton kapağına da yansımış. Adam Jensen'in macerası şubat ayında PC, Xbox 360 ve Playstation 3 platformlarında başlayacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deux Ex: Human Revolution kutu tasarımı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×