Devil May Cry 5'te Nico, Lady ve V için ilk 18+ mod yapıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 12.03.2019 - 17:28
Resident Evil 2 Remake'ten sonra mod yapımcılarının yeni hedefi belli oldu.

Geçtiğimiz hafta piyasaya çıkan ve şu anda milyonlarca oyuncunun severek oynamaya devam ettiği Devil May Cry 5, şüphesiz bu senenin en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesi olabilir. Dante, V ve Nero'nun oynanabilir karakter olduğu oyunda, eski oyunlardan hatırlayacağımız Lady ve Trish karakteri bulunuyor. Konsol platformunun yanında PC için de çıkan oyuna ise bu kez özel bir mod yapıldı. Yapılan modla birlikte Nero'nun yardımcısı olan Nico, Lady ve V karakterleri oyunda 18+ bir şekilde görüntülenebiliyor.

Devil May Cry 5 için yetişkin modu yapıldı

Benzer modları Resident Evil 2 için de yapan mod geliştiriciler Ada Wong, Claire ve hatta Mr X'i de çıplak bir şekilde oyuna aktarmıştı. Maliwei777 isimli mod yapımcısının ortaya koyduğu bu mod sonrasında oyuncular Trish'e de benzer bir mod yapılmasını istiyor. Eğer bu modları indirmek istiyorsanız Nexus Mods sitesine üye olup yetişkin filtresini kaldırmanız gerekli. Modları yüklemek için ise Fluffy Manager 5000 isimli yazılımını kullanabilirsiniz.

Aksiyon ve oynanış açısından oyunculara güzel bir deneyim yaşatan Devil May Cry 5'in PC sürümü, ilerleyen dönemlerde daha fazla mod desteğine mutlaka kavuşacaktır.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 13:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 14.03.2019 09:23
Neden bu modlar hep Capcom oyunlarına oluyor.Bir diğer soru bu modu ne Ahlaki değerde yapıyorlarki amaç ne .
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.03.2019 18:01
Sebebi neydi ki
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2019 09:23
Eskiden modlar oyunları güzelleştirmek ne bileyim eklentiler ekleyip oyunu dahada oynanabilir kılmaktı yeni nesil işte kafa anca aşağıda modlama işi sanırım bitmiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil May Cry 5'te Nico, Lady ve V için ilk 18+ mod yapıldı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×