Diablo III için yeni iş ilanı!

Burçin Aygün
Burçin Aygün 29.12.2011 - 02:51
Konsollar için yeni personel mi?
Duyurulduğundan beri serinin fanatikleri tarafından büyük umutlarla beklenen, kesin çıkış tarihi de halen belli olmayan Diablo III bildiğiniz gibi konsollara da uğrayacak. Gamasutra'da gözüken bir Blizzard ilanı, Console Network Senior Software Engineer başlığı ile şirkete gelecek yeni personelini arıyor. Konsollar üzerine çalışacak bu personelin de Diablo III için arandığı ise oldukça belli. Ne diyelim, beklemeye devam!

Diablo III için yeni iş ilanı!
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo III için yeni iş ilanı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×