Dirt 3, iddialı geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.08.2010 - 10:51
Tüm zamanların en büyük ralli oyunu
"Dirt 3, tüm zamanların en büyük ralli oyunudur." Bu sözler, oyunun tasarımcılarından Matt Horsman'a ait. Kısa süre önce gün yüzüne çıkan Dirt 3, heyecanlı kariyer moduyla oyuncuları etkileyecek. Klasik, modern ve efsanevi araçların bulunacağı yelpazede, kamyonlar da dikkat çekici.

Dirt 3, iddialı geliyor
Aralarında Monako, Aspen, Norveç ve Afrika ovalarının da bulunduğu 100'den fazla yarış güzergâhına sahip olacağız. Parti modlarının ve hazırladığınız videoları düzenleyerek Youtube aktarabilme imkânınızın olacağını da belirtelim.

Dirt 3'ün PC, PS3 ve X360 platformları için önümüzdeki yıl çıkması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dirt 3, iddialı geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×