Dirt Rally 2.0 için yeni videolar yayınlanmaya devam ediyor

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 3.10.2018 - 18:19
Dirt Rally efsanesinin tekrar popüler olacağı kesin.

Her ne kadar tabiri biraz aşırı olsa da, "ralli oyunlarının Dark Souls'u" olarak geçen Dirt Rally, halen büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmak ile beraber günlük yarışmalar ve sürekli aktif olan bir kitle ile yaşamaya devam ediyor. Yine de seriye bir tazelik getirmek isteyen Codemasters, birkaç gün önce ikinci oyunun çıkacağını Twitter üzerinden oyunculara belirtti.

Yeni haritalar, yeni araçlar ve bolca yeni serüven bizi bekliyor.

Dün sona eren ambargo sayesinde oyuncular videolarını yavaş yavaş sosyal medyaya yüklemeye başladı. İlk başta sizlere gösterdiğimiz dokuz dakikalık oynanış videosundan sonra üç adet yeni oynanış videosu YouTube'a yüklendi. Videolarda Yeni Zellanda yarışlarını görebiliyor ve oyuna genel bir bakış atıyoruz.

Dirt Rally 2.0, piyasada sağlam ralli oyunu arayanlar ve anılarını tazelemek için birebir olacak gibi görünüyor. 2018 senesinde bulunan araçlar ile beraber, altı ülkeden onlarca pist, Dirt Rally 2.0'nin içinde yer alacak. 26 Şubat 2019 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarında satışa çıkarılacak olan yapımın 90TL'ye yakın bir fiyatta oyunculara sunulması bekleniyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 21:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2018 16:38
Elinizi vicdanınıza koyun söyleyin. 10 sene önceki Dirt ile grafik dışında oynanış açısından ne fark var? Yok!!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2018 04:39
Dirt 2 gibi festival havası yapsalar efsane olurdu son oyunlar çok fazla simülasyona kaçtı tabi buda iyi bir şey ama Dirt 2'deki hava bir başkaydı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dirt Rally 2.0 için yeni videolar yayınlanmaya devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×