Discord'da tartıştığı oyuncunun evine gitti, sonrasında vuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 27.06.2018 - 17:16
Video oyunlar üzerinden tanıştığımız kişilere dikkat etmekte fayda var.

Çevrimiçi tabanlı video oyunlarda tartıştığımız oyuncular çoğu zaman es geçip kendi oyunumuza bakabiliyoruz. Ancak bazı oyuncular bu durumu ciddiye alıp, tartıştığı oyuncunun korkulu rüyası olmak için harekete geçebiliyor. Bu kez ise Yeni Zelandalı Troy George Skinner isimli oyuncu, tartışığı bir oyuncunun evine cinayet veya yaralama amaçlı gitti. Discord üzerinden bir oyun kanalında 14 yaşındaki kız oyuncu ile tartışan Troy, kıza zarar vermek için Yeni Zelanda'dan uçağa atladı ve tam 3 kez uçak değiştirip tartışığı oyuncunun evine gitti. Adres bilgilerini bir şekilde öğrenen Troy, elinde bıçak ve koli bandıyla evin camını kırarak izinsiz bir şekilde girdi. Sonrasında kızın annesi, Troy'u boynundan silahla vurarak etkisiz hale getirdi.

İnternette tartıştığı oyuncuyu öldürmek için evine gitti

Troy yaptıklarından sonra polisler tarafından göz altına alındı. Troy'un eve zorla girdiğini belirten kızın annesi, kızını korumak için adamı vurduğunu dile getirdi. Olayı öğrenen Troy'un arkadaşları ise Troy'dan böylesine bir şey beklemediklerini açıkladı. En iyisi, siz yine de büyük küçük demeden çevrimiçi ortamlarda tartıştığınız kişilere dikkat edin.

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2021 07:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2019 16:55
BEN bir MK okurunuyum MK okuru baska bisey oluyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.06.2018 19:04
Şimdi o kız hayatı boyunca korku ile yaşayacak,belkide olayın şokunu atlatamayacak,kim bilir belki intihar edecek gelecekte,ne olursa olsun adamın idam edilmesi gerekli,21.yüzyılın adalet sistemi malesef sınıfta kalıyor,elinde sonunda hapisten çıkacak o adam peki ya sonra ?
KARTALIZMA
KARTALIZMA 5.07.2018 09:48
Arkadaş cidden sıkıntılı tiplersiniz siz. Her idam isteyene ergen demek nasıl bir düşüncenin ürünü anlamak zor. 30 küsur yaşında işinde gücünde biriyim ve evet idamı destekliyorum.

Öyle kıytırıktan sebeplerde idam gelmez. En ağır suçlar için idam gelir.

Keyfi yere sebepsiz insan öldürenler, çocuk tecavüzcüleri, en uç noktadaki teröristler için uygulanır sadece. Bu pislikleri içerde 3 öğün yemek vererek besleyeceğimizi gebertelim daha iyi ve idam gelirse suç oranı anında yarı yarıya inecektir.
hemmen
hemmen 4.07.2018 20:50
kız biihtimal intihar eder diye adamı idam ettirmek ne kadar saçma bi teklif mk okuru. idam ancak masum birisini öldürdüğü kesin olarak bilinen kişiye yapılabilir. Eğer idam gelirse, haksız yere idam edilecek insanlar da olacak. Geçmişte oldu, gelecekte de olur. Sence bu hoş olur muydu? diyen kişi biraz haklı ama katillerin de 5 yıl yiyip çıkması da hoş değil, her neyse adalet olmayınca her halükarda hoş değil zaten
etemelkuran
etemelkuran 4.07.2018 09:54
İdam şart diyen ergenler, adalet sistemi ne kadar adil ki idam şart olsun. Bizim de Amerikanın yarısı kadar adil sistemimiz olursa idam olabilir. Bir gün o idam sırası sana gelirse ve haksızsa ne olacak? Memlekette bir çok kişi haksız yargılanmadı mı? Haksız 40 yıl hapis yatan yok mu? Can Dündar gibi defalarca serbest bırakılan fakat biri tarafından hedef gösterildiği için yargılanması istenen ve yurtdışında yaşamak zorunda bırakılanlar yok mu? Savcılık tarafından "eleştirdiği" gerekçesiyle yargılanan milletvekilleri olmadı mı? Ortada serbest gezen katiller yok mu? Alkışlar eşliğinde tepelerde taşınan ve yargılanmayan teröristler yok mu?
KARTALIZMA
KARTALIZMA 4.07.2018 09:08
ulan artizler. 21. yy'da amerikada idam var. "bortozol" bu kadar tepki verdiğine göre kesin bir sıkıntın vardır senin.

İdam şart !
bortozol
bortozol 3.07.2018 11:16
21 . yy dan bahsediyorsun bi de idam diyosun . allahin mali . piskopat geçincem diye donlara pisleyen ergen seni .
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2018 13:21
Eğer idam gelirse, haksız yere idam edilecek insanlar da olacak. Geçmişte oldu, gelecekte de olur. Sence bu hoş olur muydu?
Kalan Karakter : 300 Gönder
hemmen
hemmen 4.07.2018 20:57
kişide ahiret ve hesap verme gibi bi düşünce olmadığı sürece istediği kadar ahlaklı ve dürüstmüş gibi görünsün her an bozulma ihtimali ile karşı karşıyadır. benim müslüman olmayan ve diğer semavi dinlerden de olamayan bi arkadaşım olsa isterse 40 yıl boyunca onla sohbet etmekliğim ve ilişkiyi koparmadan arkadaşlığım olsa yine de ona güvenmem, zaten onu arkadaş da edinmem baştan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
KARTALIZMA
KARTALIZMA 28.06.2018 14:58
Boyundan vurarak etkisiz hale getirmek .... Anne iyi nişancıymış...
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2018 03:41
Ölürdü la öyle denyo :D kabzayla kafasına vurmuştur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2018 16:48
14 yaşında ki birini öldürmek için 3 uçak değiştirmek neymiş nasıl bir psikopatsın anlamadım ki..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Discord'da tartıştığı oyuncunun evine gitti, sonrasında vuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×